Júl v Sklených Tepliciach: guláš, história aj tanečné zábavy

Letná sezóna v Sklených Tepliciach je oficiálne otvorená, a tak sa môžete tešiť na množstvo zábavy a zaujímavých podujatí. Už na začiatku júla na vás čaká podujatie s názvom História na kolesách, v polovici júla bude obec rozvoniavať gulášom a večerné posedenia vám spríjemnia tanečné zábavy. Už 25.6. 2022 otvorí svoje brány aj letné kúpalisko. Júl v Sklených Tepliciach tak bude plný pestrého programu. Letná dovolenka v kúpeľoch Sklené Teplice tak bude tá správna voľba pre všetkých, ktorí sa neradi nudia a radi relaxujú v príjemnom prírodnom prostredí.

Posedenie pri živej hudbe, či zábava s Dj-om

Letné večery v Sklených Tepliciach od štvrtka do soboty budú patriť hudobnej zábave. Tešiť sa môžete na živé vystúpenia aj tanečné zábavy s Dj-om. Hudobno-tanenčné zábavy začínajú o 19:00 a končia o 22:00. Zabaviť sa môžete v areáli pred Kursalónom, kde na vás okrem dobrej zábavy čaká aj príjemné posedenie.

História na kolesách

Počas prvého júlového víkendu sa kúpele Sklené Teplice posunú v čase o storočie dozadu. Už 2.7.2022 do kúpeľov pricestuje história na dvoch a štyroch kolesách. Tešiť sa môžete na prehliadku 15 veteránov s čestnou strážou, ktorá sa uskutoční o 14:15, ale aj ďalší sprievodný program ako je lukostreľba, cyklistický peletón, kúzelník, retrokútik či hudobné vystúpenie skupiny Banda Americano (15:00) a Dua Daniel a Petra (19:00). Na milovníkov gastronómie čaká v reštaurácií u Borna ochutnávka menu.

Guláš Majster 2022

16.7.2022 bude celá obec Sklené Teplice rozvoniavať guľášom. Na futbalovom ihrisku sa totiž uskutoční už 4.. ročník súťaže Guláš Master. V doobedných hodinách si tu zmerajú svoje sily tí najlepší kuchári a večer od 19:00 sa môžete tešiť na tanečnú zábavu s Dj-om.

Júl v Sklených Tepliciach bude plný zaujímavých podujatí ako priamo v kúpeľoch, tak aj v obci. Rezervujte si pobyt v Sklených Tepliciach počas niektorého podujatia a vydajte sa za zábavou aj vy. To, že pobyty počas vybraných podujatí sú mimoriadne žiadané a rýchlo sa predávajú, snáď ani nemusíme pripomínať.

Scroll to Top