Kúpalisko v Sklených Tepliciach

Sklené Teplice sa nachádzajú v čarovnom prostredí Štiavnických vrchov v prekrásnej idylickej doline v obkolesení lesov. Okrem rekreačnej turistiky a známych kúpeľov je počas sezóny (máj – september) sprístupnené letné termálne kúpalisko. Kúpalisko v Sklených Tepliciach slúži na oddych a relax pre miestnych, ako aj pre dovolenkárov a návštevníkov zo širokého okolia.

Bazény 

Na tomto útulnom kúpalisku sa nachádzajú 3 bazény. Teplota vody v bazénoch na kúpalisku v Sklených Tepliciach je nasledujúca: 

  • detský (32 °C), 
  • plavecký (25m, 26 °C), 
  • a sedací (39 °C).

Bazény umožňujú plávanie pod šírou letnou oblohou. Napúšťané sú minerálnou vodou s liečivými účinkami najmä na choroby nervovej sústavy a pohybového aparátu.

Areál kúpaliska Sklené Teplice

Areál kúpaliska v Sklených Tepliciach je čistý a príjemne upravený. Každý rok sa prevádzkovateľ snaží areál zveľadiť, obnoviť a pripraviť ho tak, aby sa klienti cítili dobre a v bezpečí. 

Množstvo zelene a výhľad na kostolík láka deti aj ich rodičov, aby si užili príjemný letný deň v blahodárnej liečivej vode. 

Aj okolie Sklených Teplíc je samo o sebe lákadlom. Sklené Teplice ležia v prekrásnej idylickej lesnatej doline. Členitý horský terén v okolí kúpaliska tak poskytuje príležitosť na prechádzky a rekreačnú turistiku.

Služby 

Služby kúpaliska v Sklených Tepliciach sú primerané jeho rozlohe. Návštevníci sa v areáli kúpaliska vedia chutne najesť aj osviežiť nápojmi. Na oddych slúži aj priestranná a starostlivo upravená trávnatá plocha, ktorú môžu návštevníci využiť aj na rozmanité loptové hry. Detskí návštevníci určite využijú aj menšie detské ihrisko s preliezkami, hojdačkou a šmykľavkou.

Cenník a otváracie hodiny kúpaliska v Sklených Tepliciach 

Cenník

Ceny vstupného na kúpalisko v Sklených Tepliciach sú primerané službám kúpaliska. Pozrite si aktuálny cenník

Otváracie hodiny

Kúpalisko Sklené Teplice je počas letnej sezóny otvorené od 9.00 do 18.00. Mimo sezóny, keď to počasie dovolí, je otvorené od 12.00.

Adresa a kontakt

Sklené Teplice 100, 96 603

recepcia@kupele-skleneteplice.sk

tel.: +421 45 677 10 61

Áno. Bazény sú napúšťané minerálnou vodou s liečivými účinkami. Termálna voda lieči mnohé zdravotné problémy. 

Na kúpalisku sa nachádzajú 3 bazény: detský, plavecký a sedací.

Detský bazén má 32 °C, plavecký 26 °C a sedací 39 °C.

Kúpalisko Sklené Teplice je počas letnej sezóny (júl, august) otvorené od 9.00 do 18.00. Mimo sezóny (jún, september), ale keď to počasie dovolí, je otvorené od 12.00. Viac informácii. 

Cena vstupu na kúpalisko v Sklených Tepliciach závisí od statusu návštevníka (dieťa, študent, ZŤP, dôchodca…) a dĺžky vstupu. Ceny vstupného sa pohybujú od 3 € vyššie. Cenník kúpaliska. 

Scroll to Top