Kúpele Sklené Teplice sú opäť otvorené

Kúpele Sklené Teplice po prestávke otvorili svoje brány od 1.2.2022 pre všetkých klientov za účelom liečebného pobytu, wellness alebo poskytovania relaxačných procedúr podľa aktuálne platných opatrení.

Režim v kúpeľoch Sklené Teplice

Ak ste rozhodnutí stráviť v Sklených Tepliciach opäť príjemné chvíle pri jednom z relaxačných či liečebných pobytov, je aktuálne potrebné dodržať jeden z nasledovných režimov:


– liečebné kúpeľné pobyty: režim OTP,
– Kursalon: režim OP,
– wellness a relaxačné procedúry: režim OP+ .

Na čo sa môžete tešiť v roku 2022?

Kúpele Sklené Teplice každoročne privítajú množstvo kúpeľných hostí, ale i návštevníkov. Vďaka pokojnému prostrediu malej obce, prírode a liečivej vode sa kúpele Sklené Teplice tešia veľkej obľube u domácich aj zahraničných hostí.

Pre svojich klientov majú kúpele pripravené rôzne pobyty – pre kúpeľných hostí sú k dispozícii kúpeľné a liečebné pobyty, kratšie relaxačné, pobyty prispôsobené pre seniorov či postcovidové liečebné programy.

Aktivity v areáli

Aj tento rok sa môžete tešiť na letnú sezónu v kúpeľoch Sklené Teplice, ktoré vám spestrí letné termálne kúpalisko. Areál kúpeľov obkolesujú husté lesy, ktoré poskytujú množstvo turisticky atraktívnych lokalít ako napríklad turistiku na hrad Teplica. Svoje voľné chvíle môžete tráviť prechádzkami v kúpeľnom parku, či posedením pri káve a výbornom koláčiku v Kursalóne.

Kúpele Sklené Teplice

www.kupele-skleneteplice.sk

Scroll to Top