Kúpeľný dom Mateja Bela

Zrenovovaný dvojposchodový Kúpeľný dom Mateja Bela sa nachádza v tichom prostredí upraveného kúpeľného parku. Nachádzajú sa v ňom izby s balkónom aj bez balkóna. Kúpeľný dom Mateja Bela je mimoriadne obľúbený medzi hosťami, ktorí hľadajú tiché prostredie v kombinácii s moderným ubytovaním 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľné minimum pln od 235 € 3 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 68 € od 7 nocí Viac info
Pobyt proti bolesti chrbtice pln od 489 € 5 nocí Viac info
Post Covid pln od 399 € 5 nocí Viac info
Predĺžený víkendový pobyt pln od 299 € 3 nocí Viac info
Seniorský pobyt pln od 399 € 5 nocí Viac info
Víkendový pobyt pln od 199 € 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Kúpeľný dom je vybavený samostatnými jednolôžkovými alebo dvojlôžkovými izbami s balkónom alebo bez balkóna. Ubytovanie je možné aj v apartmáne alebo bunkových izbách. Hotel má kapacitu 43 lôžok. Izby sú štandardne vybavené sprchou, sociálnym zariadením, TV a chladničkou. A hoci priamo v kúpeľnom dome nie sú ponúkané žiadne extra služby, pohodlie a príjemnosť ubytovania aj napriek tomu stále láka množstvo hostí zo Slovenska i zahraničia. 

Štandardné vybavenie: sprcha, sociálne zariadenie, Wifi, fén, trezor

Vybavenie a služby

Výhodou kúpeľného domu Mateja Bela je jeho nedávna rekonštrukcia a hoci ide len o dvojposchodovú budovu, hostia môžu používať výťah.  

Voľný čas

V bezprostrednej blízkosti kúpeľného domu sa nachádza budova BOWLING s dvomi bowlingovými dráhami a príjemným posedením. Bowlingové dráhy je možné rezervovať priamo na recepcii kúpeľov alebo telefonicky.

Parkovanie

Parkovanie je možné na parkovisku, ktoré je síce nestrážené, ale je zabezpečené kamerovým systémom. Je však nutné zaplatiť pri nástupe na pobyt zálohu za diaľkový ovládač na otváranie brány. Záloha sa klientom automaticky po pobyte vracia späť. 

Stravovanie 

Klienti ubytovaní v kúpeľnom dome Mateja Bela dochádzajú na stravu do kúpeľného domu Alžbeta vzdialeného približne 300 metrov, pričom si môžu vychutnať príjemnú prechádzku cez kúpeľný park. Pobyt na čerstvom vzduchu podporí apetít a skvelá domáca kuchyňa zaručí príjemný gurmánsky zážitok. 

K obedu i večeri si hostia môžu vybrať z piatich jedál. Raňajky sú podávané dvojakým spôsobom. Pre pacientov sú servírované, pre samoplatcov formou švédskych stolov. Klienti sa v kúpeľoch stravujú formou plnej penzie alebo polpenzie.

Okrem štandardného vybavenia majú hostia k dispozícii telefón. Izby sú nefajčiarske, zariadené moderne a štýlovo. Útulnosť izby podčiarkujú tapety na stenách so zaujímavým dizajnom. Izby majú buď dve samostatné postele alebo manželskú posteľ. Je možné v nich ubytovať jednu alebo dve osoby. 

Tento typ izby je vhodný pre jedného alebo dvoch hostí. Postele sú buď samostatné ako dve lôžka, alebo spolu ako manželská posteľ. Moderné zariadenie, kvalitný televízor, telefón, príjemné doplnky a štýlový nábytok. To všetko je pre hosťa pripravené spolu so štandardným vybavením. Najväčšou výhodou je samozrejme balkón.

Apartmán je pripravený pre dve osoby. Skladá sa zo spálne a oddelenej obývacej miestnosti. Obývacia izba ponúka príjemné posedenie na pohodlnej pohovke s možnosťou sledovať televízor. K dispozícii je telefón. V spálni sa nachádza pohodlná posteľ a takisto televízor. Pre úplné pohodlie je možné okná zastriesť štýlovými závesmi a užiť si tak pokojný a ničím nerušený spánok. 

Bunkové izby sú dve samostatné rovnocenné dvojlôžkové izby, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a sprchu a, samozrejme, štandardné vybavenie, ako aj všetky ostatné izby. Najčastejšie sa bunkové izby využívajú ako rodinné izby, nakoľko umožňujú komfortné ubytovanie pre rodiny s deťmi.

Kontakt

Kúpeľný dom Mateja Bela

Liečebné termálne kúpele, a.s.
966 03 Sklené Teplice 100

Časté otázky

KD Mateja Bela, 966 03 Sklené Teplice.

Pozrieť polohu hotela na mape.

KD nemá vlastnú recepciu. Viac info o hoteli tu.

V KD sa nachádzajú izby s balkónom aj bez balkóna a tiež apartmány.

Hotel ponúka len ubytovanie.

Kapacita hotela je 43 lôžok.

Do centra kúpeľov je to cca 250 m, pričom si klienti môžu vychutnať príjemnú prechádzku cez kúpeľný park.

Nie. Klienti však môžu v ostatných kúpeľných domoch absolvovať množstvo liečivých kúpeľných procedúr. Pozrite si ich zoznam. 

Parkovanie je možné na nestráženom parkovisku, ktoré je zabezpečené kamerovým systémom.

Nie.

Scroll to Top