Kúpeľný dom Relax Thermal

Relax Thermal je kúpeľný dom, ktorý ponúka klientom všetko pod jednou strechou. Kapacita lôžok v kúpeľnom dome je 58. Okrem toho, že ponúka aj bezbariérové ubytovanie, hostí láka predovšetkým širokou ponukou wellness služieb. Hosťami vyhľadávaný je i saunový svet, ktorý je  príjemným spestrením pobytu. Práve komplexnosť služieb a pohodlie robia tento kúpeľný dom jedinečným. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľné minimum pln od 219 € 3 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 63 € od 7 nocí Viac info
Pobyt proti bolesti chrbtice pln od 399 € 5 nocí Viac info
Seniorský pobyt pln od 369 € 5 nocí Viac info
Víkendový pobyt pln od 159 € 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Kúpeľný dom Relax Thermal má 4 poschodia s výťahom. K dispozícii sú štandardné jednolôžkové, dvojlôžkové a bunkové izby bez balkóna alebo s balkónom. Pre hostí sú pripravené aj izby Komfort, tak isto jednolôžkové alebo dvojlôžkové. Všetky izby sú nefajčiarske a je v nich dostupné wifi pripojenie. V kúpeľnom dome Relax Thermal sú pre hostí pripravené aj dve bezbariérové izby s balkónom.

Štandardné vybavenie všetkých izieb: telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, Wifi

Okrem štandardného vybavenia je k dispozícii v tomto type izby aj sociálne zariadenie, sprchovací kút a kúpeľňa. Izba je v prevedení pre jedného hosťa ako jednolôžková alebo pre dvoch ako dvojlôžková. Izba je priestranná. Vďaka zariadeniu a doplnkom pôsobí luxusne.  Izby sú bez balkóna, situované smerom do krajiny.

K štandardnému vybaveniu izba ponúka sociálne zariadenie, sprchovací kút, kúpeľňu a balkón. Zariadenie izby je síce jednoduché, no pre hostí ponúka všetko podstatné. Výhodou je predovšetkým balkón. Tak isto je v nej možné podľa prianí zákazníka ubytovať jednu alebo dve osoby. 

V izbe Komfort je okrem štandardného zariadenia k dispozícii sociálne zariadenie, sprchovací kút a kúpeľňa. Zariadenie izby je moderné s čistými líniami. Izba je  svetlá, priestranná, vkusne zariadená. Izba Komfort je k dispozícii v dvoch variantoch – jednolôžková a dvojlôžková. 

izba-komfort

Hotel ponúka aj bunkové izby pre dve osoby. Okrem štandardného vybavenia sa v bunke nachádza sociálne zariadenie a sprchovací kút. Bunkové izby sú dve rovnocenné izby, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a sprchu. Zariadenie izby je podobné ako v izbách Štandard, jednoduché a funkčné. Bunky sú k dispozícii s balkónom alebo bez balkóna.

Vybavenie a služby

Výhodou ubytovania v Kúpeľnom dome Relax Thermal je bezbariérovosť. Bezbariérový prístup na procedúry umožňuje využiť služby kúpeľov aj klientom, ktorí majú vážnejšie pohybové problémy. Preto je priamo v kúpeľnom dome ambulancia lekára. Podávajú sa tu aj procedúry ako vodoliečba, ozónoterapia, rôzne druhy masáží a podobne. O hostí sa starajú profesionálni pracovníci, terapeuti i zdravotné sestry. 

Wellness

V kúpeľnom dome sa nachádza vonkajší aj vnútorný bazén a vírivá kaskáda. Taktiež je k dispozícii saunový svet. Hostia si môžu vybrať z piatich sáun v antickom štýle. Sú to sauna bylinná, eukalyptová, aroma sauna, fínska sauna a infrasauna. Obľúbené je tiež tepidárium, ľadopád a ochladzovacie vedro odvahy. 

Voľný čas

Dlhé chvíle si môžu hostia spríjemniť hrou spoločenských hier alebo stolného tenisu. V hoteli sa nachádza aj menšia konferenčná miestnosť s kapacitou 50 osôb. Vhodná je na rôzne posedenia, besedy či diskusie.

Parkovanie

Parkovanie je možné priamo pri hoteli. Hoci je parkovisko nestrážené, je zabezpečené kamerovým systémom.  

Recepcia

Všetky informácie o službách získa hosť na recepcii. K dispozícii je aj predaj suvenírov. Recepcia je však pre hostí otvorená len od 7.00 do 19.00.

Stravovanie

Hostia kúpeľného domu Relax Thermal sa môžu stravovať priamo v hoteli, čo je určite veľká výhoda. V kúpeľnom dome sa totiž na prízemí nachádza zrekonštruovaná jedáleň a dokonca aj denný bar, ktorý ponúka celodenné občerstvenie. 

Pre kúpeľných hostí sa  v jedálni podáva plná penzia alebo polpenzia. Raňajky sú pre samoplatcov podávané formou švédskych stolov, pre pacientov sú zväčša servírované. Obedy a večere sú na výber. K dispozícii je až 5 druhov jedál. Sú to jedlá tradičnej domácej slovenskej kuchyne. Je tu možnosť využiť aj šalátový bar a samozrejme možnosť diétneho stravovania, pričom diétu určuje kúpeľný lekár. 

Všetky dôležité informácie o stravovaní v kúpeľnom dome Relax Thermal sa hostia dozvedia na recepcii. 

Kontakt

Kúpeľný dom Relax Thermal

Liečebné termálne kúpele, a.s.
966 03 Sklené Teplice 100

Časté otázky

KD Relax Thermal, 96603 Sklené Teplice.

Pozrieť polohu hotela na mape.

Recepcia v KD Relax Thermal je pre klientov k dispozícii denne od 07:00 do 19:00 hod.

KD má k dispozícii štandardné jednolôžkové, dvojlôžkové izby bez balkóna, izby s balkónom, bunkové izby a tiež dve bezbariérové izby.

KD ponúka klientom všetko pod jednou strechou. Na prízemí sa nachádza zrekonštruovaná jedáleň, vonkajší aj vnútorný bazén s liečivou termálnou vodou. Pozrieť kompletné vybavenie hotela

Kapacita hotela je 62 lôžok.

Vzdialenosť do KD Goethe je cca 300 m. O kúpeľnom dome Goethe si prečítajte tu. 

V KD sa nachádza vonkajší aj vnútorný bazén a vírivá kaskáda. Kúpele Sklené Teplice však ponúkajú oveľa viac. Zoznam všetkých procedúr nájdete tu. 

Bezplatné parkovanie je možné za kúpeľným domom Relax Thermal na nestráženom parkovisku, ktoré je však zabezpečené kamerovým systémom. 

Nie.

Scroll to Top