Liečebné pobyty

Liečebný pobyt v Sklených Tepliciach zahŕňa pohodlné a štýlové ubytovanie, zdravé a predsa chutné stravovanie a procedúry prospešné pre telo i dušu. Na začiatku liečebného pobytu každý absolvuje lekársku prehliadku, kde lekár podľa zdravotného stavu odporučí najvhodnejšie procedúry. Potom si hosť už iba vychutnáva oddych, pohodlie a relax. 

Sklené Teplice sú predovšetkým kúpele, ktoré sa špecializujú na liečbu pohybového aparátu a nervovej sústavy. Hosť však prichádza do kúpeľov nielen načerpať nové fyzické sily, ale aj si oddýchnuť. Preto by sa nemal starať o nič, len si užívať pohodlie. V tomto prípade je plná penzia to pravé. Raňajky sú pri pacientoch servírované na základe diétnych odporúčaní. Pre samoplatcov sú formou švédskych stolov. Obedy a večere si klient môže vybrať na základe svojich vlastných preferencií. K dispozícii má až 5 druhov jedál. 

liecebne pobyty sklene teplice

V cene liečebného pobytu v Sklených Tepliciach je parkovanie, vstup do fitness centra, vstupná lekárska prehliadka a dostupné wifi pripojenie na každej izbe. 

Pri pobyte, ktorý trvá 14 nocí, je jedna noc zdarma a hosť má navyše predplatený a rezervovaný dvojitý vstup do Banského kúpeľa a hodinový relax v Rodinnej saune. 

Pri kúpeľnom pobyte, ktorý trvá až 21 nocí, klient zaplatí len 19 a navyše dostáva trojitý vstup do Banského kúpeľa a dvojhodinový pobyt v Rodinnej saune. 

Program

Liečebný pobyt v Sklených Tepliciach začína večerou v nedeľu. Zmena nástupného dňa je možná len po dohode s recepciou. Na začiatku liečebného pobytu klient absolvuje lekársku prehliadku, na základe ktorej mu lekár predpíše vhodné procedúry. Ponuka kúpeľných procedúr je naozaj široká. Na výber je viac ako 60 procedúr. Od masáží cez vodné procedúry až po skrášľovacie a omladzovacie kúry. Počas pobytu klient postupne absolvuje 13 až 41 procedúr. Celkové množstvo závisí od dĺžky pobytu. Po celú dobu pobytu je možné navyše využiť aj wellness služby zariadenia. 

Počas 7 až 21 dní každý môže relaxovať podľa svojej chuti a kúpele opustiť v posledný deň pobytu po raňajkách plný elánu, duševnej pohody a fyzickej sily.

Cenník

Kúpeľné minimum

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 69 € od 3 nocí Viac info
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 54 € od 3 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 72 € od 3 nocí Viac info
Liečebný dom Relax Thermal*** pln od 62 € od 3 nocí Viac info

Kúpeľný liečebný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 57 € od 7 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 65 € od 7 nocí Viac info
Liečebný dom Relax Thermal*** pln od 54 € od 7 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 63 € od 7 nocí Viac info

Seniorský pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Relax Thermal*** pln od 369 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 399 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 339 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 399 € 5 nocí Viac info

Pobyt je vhodný pre všetkých, čo si chcú užiť krásnu prírodu, liečivú termálnu vodu či prechádzky v kúpeľnom parku a spraviť niečo pre svoje zdravie.

Pobyty je možné absolvovať od troch nocí. 

Áno.

Cena pobytu zahŕňa od 5  procedúr/pobyt. Najčastejšie ide o 3 procedúry denne. Celkový počet procedúr je daný v závislosti od počtu nocí. Pozrite si kompletnú ponuku.

Scroll to Top