Podujatia v kúpeľoch Sklené Teplice

V Sklených Tepliciach sa konajú viaceré podujatia, či už kultúrne, športové alebo spoločenské. Viaceré súvisia s otvorením kúpeľnej sezóny a s kultúrnym letom. Podujatia v kúpeľoch Sklené Teplice sa tešia mimoriadnej obľube a predovšetkým podujatia v rámci kultúrneho leta v kúpeľoch lákajú aj mnohé známe osobnosti. 

Podrobnejšie informácie o jednotlivých podujatiach v Sklených Tepliciach v roku 2022 nájdete v aktualitách.

sklene-teplice-podujatia

Otvorenie kúpeľnej sezóny 

Kúpeľná sezóna býva zakaždým otvorená vo veľkom štýle. Otvorenie sezóny má vždy nejakú tému. Bola to už napríklad tematika mušketierov, fakírov i večernej diskotéky. 

Kultúrne leto 

Podujatia v rámci Kultúrneho leta v areáli kúpeľov sú vždy rôznorodé, aby zaujali každého jedného hosťa. Kultúrne leto je charakteristické bohatým programom, zábavou a vystúpeniami známych umelcov, ako sú napríklad Marcela Laiferová, Beáta Dubasová, Robo Kazík, Peter Stašák a mnohí ďalší.

Tanečné zábavy 

Pre klientov kúpeľov Sklené Teplice sú pripravené tanečné zábavy každý štvrtok, piatok a sobotu v kaviarni Kursalón. Zábavy hudobne spríjemňuje živá hudba, Dj alebo heligonkár.

Koncerty v kúpeľoch

V kúpeľoch Sklené Teplice sa pravidelne konajú koncerty živej hudby. Kúpele už navštívilo veľké množstvo spevákov a koncerty tu mali viaceré známe slovenské i zahraničné hudobné skupiny. 

V letných mesiacoch si môžu návštevníci Sklených Teplíc vyplniť voľný čas posedením pri živej hudbe, či už v kaviarni Kursalón, alebo na Letnej terase kúpeľov.

V zime sa koncerty konajú v Kúpeľnom salóniku v atraktívnej Pizzerii u Borna. Ten slúži na pravidelné organizovanie rôznych kultúrnych podujatí, hlavne počas zimných mesiacov. Zimné tematické večierky a zábavy so živou hudbou v Kúpeľnom salóniku sú veľmi obľúbené. 

koncerty-v-kupeloch

Guláš Majster 

Caffe Bar Slovan v spolupráci s obcou Sklené Teplice organizujú podujatie Guláš Majster. Podujatie sa odohráva na futbalovom ihrisku v Sklených Tepliciach. Súčasťou podujatia bývajú aj vystúpenia speváckych skupín a folklórnych súborov, večerná zábava a diskotéka.

Pre klientov kúpeľov Sklené Teplice sú pripravené tanečné zábavy každý štvrtok, piatok a sobotu v kaviarni Kursalón.

Caffe Bar Slovan v spolupráci s obcou Sklené Teplice pravidelné organizujú viaceré podujatia. Spomeňme napríklad podujatie Guláš Majster. 

Aktuálne podujatia je možné nájsť napríklad na stránkach obce alebo kúpeľov. Zistiť viac o podujatiach v Sklených Tepliciach. 

Scroll to Top