Relaxačné a wellness pobyty

Kúpele Sklené Teplice ponúkajú naozaj široký výber liečebných procedúr a tiež široký výber pobytových balíčkov. Pre kúpeľných hostí je na výber viac ako 60 procedúr. Každý si tak vyberie to, čo mu vyhovuje. Sklené Teplice však ponúkajú oveľa viac ako len liečebné procedúry. Krásna príroda, liečivá termálna voda, prechádzky v kúpeľnom parku, história dýchajúca z každej strany, domáca kuchyňa, príjemný personál. To všetko a ešte oveľa viac je zárukou pre skutočný oddych a relax. Relaxačné pobyty v Sklených Tepliciach tak hravo ulahodia každej vekovej kategórií.

Zo štyroch kúpeľných domov a viac ako 60 kúpeľných procedúr si to svoje nájde senior aj manažérka túžiaca po víkendovom relaxe. Relaxačné pobyty v Sklených Tepliciach sú vhodné pre zamilované dvojice, pretože sú romantické, aj pre pacientov so zdravotnými problémami, vďaka liečivej, ba priam až zázračnej vode. Relaxačné i rekondičné, wellness i skrášľovacie. To všetko, a ešte oveľa viac, nájdete práve v kúpeľoch Sklené Teplice. Presvedčte sa o tom sami. 

Cenník

Post Covid

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Goethe*** pln od 399 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 399 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 359 € 5 nocí Viac info

Predĺžený víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 299 € 3 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 299 € 3 nocí Viac info

Víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 159 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Relax Thermal*** pln od 159 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 199 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 199 € 2 nocí Viac info

V kúpeľoch Sklené Teplice je možné absolvovať liečebné aj relaxačné pobyty. V kúpeľoch sa ponúka široký výber liečebných procedúr. Pozrite si ich tu. 

Seniorský pobyt nie je v ponuke. Mnohé kúpeľné domy sú však vybavené výťahom a takmer bezbariérové. Nájdite si svoje vysnívané ubytovanie tu

Nie, ale ZŤP preukaz môže klient využiť pri rezervácii dodatočne objednaných procedúr.

Scroll to Top