Romantické pobyty pre dvoch

Romantické pobyty v Sklených Tepliciach sú možné už od dvoch nocí. Relax v očarujúcom prostredí Sklených Teplíc je ako stvorený pre oživenie romantiky vo vzťahu. Oddych, prechádzky po okolí, wellness procedúry a komfort v kúpeľoch. To je to pravé pre zamilované dvojice. 

Kúpele Sklené Teplice sú vďaka malebnej prírode, ktorá ich obklopuje a vďaka nádychu histórie, ktorý vanie z každej budovy a z každého kútu kúpeľov, vhodné pre všetkých, ktorí túžia po nezabudnuteľnej romantike.

Romantické pobyty v Sklených Tepliciach sú vďaka plnej penzii plné pohody a bezstarostnosti. Samozrejmosťou je parkovanie v cene pobytu. Využiť môžete aj fitness centrum alebo masážno-rekondičné stroje. Možností, ako tráviť v Sklených Tepliciach voľný čas, je mnoho.

Program 

Pobyt plný romantiky a pohody sa začína piatok romantickou večerou a končí sa raňajkami. Romantické pobyty v Sklených Tepliciach zahŕňajú procedúry, ktoré dokonale podporujú romantický nádych pobytu. Základom pobytu je jaskynný parný kúpeľ Parenica, pri ktorom je čerešničkou na torte oddychový zábal. Vychutnať si môžete aj klasickú masáž a potom v súkromí Rodinnej sauny s fľašou sektu naplno relaxovať. 

Cenník

Post Covid

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Goethe*** pln od 399 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 399 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 359 € 5 nocí Viac info

Predĺžený víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 299 € 3 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 299 € 3 nocí Viac info

Víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 159 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Relax Thermal*** pln od 159 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 199 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 199 € 2 nocí Viac info

Pobyt je vhodný pre všetky dvojice, ktoré si chcú užiť krásnu prírodu, liečivú termálnu vodu či prechádzky v kúpeľnom parku.

Nie. 

Scroll to Top