Romantické pobyty pre dvoch

Relaxačný romantický pobyt v  Sklených Tepliciach trvá dve noci. Víkend plný romantiky a pohody sa začína piatok romantickou večerou a končí sa až v nedeľu pokojným obedom v príjemnom prostredí. Je ako stvorený pre oživenie romantiky vo vzťahu. Oddych, prechádzky po okolí, wellness procedúry a komfort v kúpeľoch Sklené Teplice. To je to pravé pre zamilované dvojice. 

Kúpele Sklené Teplice sú vďaka malebnej prírode, ktorá ich obklopuje a vďaka nádychu histórie, ktorý vanie z každej budovy a z každého kútu kúpeľov, vhodné pre dvojice, ktoré hľadajú romantiku.

romanticke-pobyty-pre-dvoch-sklene-teplice

Romantické pobyty pre dvoch v Sklených Tepliciach sú vďaka plnej penzii plné pohody a bezstarostnosti. Raňajky formou švédskych stolov sú veľmi obľúbené. Aj výber jedál k obedu či večeri je štedrý. Pre hostí je prichystaných až 5 druhov jedál. 

Samozrejmosťou je parkovanie vozidiel v cene pobytu. Hostia môžu využiť aj fitness centrum alebo masážno-rekondičné stroje. Na izbách je k dispozícií internetové pripojenie a pri príchode čaká na dvojicu ešte jedno prekvapenie, a to fľaša sampanského a misa čerstvého ovocia. K dispozícii je aj bowlingová dráha na jednu hodinu. Možností, ako tráviť v Sklených Tepliciach voľný čas, je ale omnoho viac.

Program 

Liečebné procedúry v rámci pobytu pre dvoch sú pripravené tak, aby podporili romantický nádych pobytu. Základom akéhokoľvek pobytu v Sklených Tepliciach je jaskynný parný kúpeľ Parenica, pri ktorom je čerešničkou na torte oddychový zábal. Dvojica si môže vychutnať aj klasickú masáž a potom v súkromí Rodinnej sauny a s fľašou sektu naplno relaxovať. 

Cenník

Post Covid

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Goethe*** pln od 399 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 369 € 5 nocí Viac info
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 339 € 5 nocí Viac info

Predĺžený víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Relax Thermal*** pln od 169 € 3 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 299 € 3 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 299 € 3 nocí Viac info

Romantický pobyt pre dvoch

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Goethe*** pln od 309 € 3 nocí Viac info

Víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Relax Thermal*** pln od 128 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Goethe*** pln od 166 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 164 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 128 € 2 nocí Viac info

Pobyt je vhodný pre všetky dvojice, ktoré si chcú užiť krásnu prírodu, liečivú termálnu vodu či prechádzky v kúpeľnom parku.

Nie. 

Scroll to Top