Veľkolepé otvorenie letnej sezóny v Sklených Tepliciach už túto sobotu

V sobotu 4.6.2022 sa počas celého dňa môžu návštevníci kúpeľov Sklené Teplice tešiť na bohatý sprievodný program v rámci podujtia Otvorenie letnej sezóny v Sklených Tepliciach, ktoré sa po prestávke vracia naozaj vo veľkom štýle.

Bohatý program, remeselné stánky aj ochutnávka vín

Program podujtia začína o 11:00 historickým sprievodom v podaní šermiarskej skupiny Bojník po areáli kúpeľov. Rovnako honosný bude aj záver podujatia o 21:30, kedy čaká na návštevníkov ohňová šou. Celým dňom bude sprevádzať Galina Jendželovská. Okrem kultúrneho programu sa môžete tešiť aj na rôzne remeselné stánky, Koleso šťastia či špeciálnu ochutnávku vín až z ďalekého Španielska.

Otvorenie letnej sezóny v Sklených Tepliciach je pomysleným začiatkom hlavnej sezóny, počas ktorej sa môžete pravidelne v kúpeĺoch tešiť na bohatý sprievodný program a rôzne podujatia.

Program Otvorenia kúpeľnej sezóny, zdroj: facebook @kupeleskleneteplice

Letná sezóna 2022 v Sklených Tepliciach v znamení noviniek

Kúpele Sklené Teplice si pre návštevníkov počas hlavnej sezóny 2022 pripravili aj viacero noviniek. Tešiť sa môžete na rozšírenú ponuku pobytov, zvýhodnené pernamentky na vstup na vybrané procedúry, nabitý kalendár podujatí a akcií či novootvorenú reštauráciu Borna.

Vyberte si zo širokej ponuky pobytov v Sklených Tepliciach a príďte si vychutnať oddych v čarokrásnej prírode aj vy. Nudiť sa tu rozhodne nebudete a domov sa vrátite maximálne rozmaznaní a oddýchnutí. S rezerváciou pobytu však radšej dlho neotáľajte. Voľná kapacita hotelov v Sklených Tepliciach na letnú sezónu sa postupne míňa.

Zdroj: www.kupele-skleneteplice.sk

Scroll to Top