Víkendové pobyty

Sklené Teplice sú vhodné pre krátky, ale o to intenzívnejší oddych. Preto sú vyhľadávanou destináciou vhodnou na strávenie víkendového pobytu. 

Pri víkendovom pobyte hostia využívajú stravovanie formou plnej penzie. Obedy a večere si vyberajú až z 5 druhov jedál, raňajky sú podávané formou švédskych stolov. Pobyt začína v piatok večer chutnou večerou a končí v nedeľu bohatými raňajkami. 

vikendove-pobyty-sklene-teplice

Hostia majú v cene ubytovania parkovanie. Na každej izbe je samozrejmosťou bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet. Môžu si ísť zacvičiť do fitness centra alebo využiť masážno-rekondičné stroje. Hostia majú počas víkendu aj prednostne rezervovanú bowlingovú dráhu na jednu hodinu. 

Pre hostí, ktorí sa počas víkendu ubytujú v apartmánoch, je ešte prichystané jedno prekvapenie. Tým je dvojhodinový vstup do saunového sveta. 

Program

Pre hostí, ktorí sa v kúpeľoch Sklené Teplice rozhodli stráviť svoj víkend, je pripravený vychýrený jaskynný parný kúpeľ Parenica s oddychovým zábalom. Voda na telo priam zázračne pôsobí počas kúpeľu Márie Terézie alebo v Banskom kúpeli. Pre hostí je taktiež prichystaná aj masáž  alebo rašelinový zábal. 

Cenník

Aktuálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky pobytov daného typu.

Víkendový pobyt

Názov Strava Cena Dĺžka
Liečebný dom Goethe*** pln od 142 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Relax Thermal*** pln od 130 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Alžbeta*** pln od 128 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 142 € 2 nocí Viac info

Víkendový romantický pobyt

Názov Strava Cena Dĺžka
Liečebný dom Goethe*** pln od 156 € 2 nocí Viac info
Liečebný dom Mateja Bela*** pln od 154 € 2 nocí Viac info

Pobyt je vhodný pre všetkých, čo si chcú užiť krásnu prírodu, liečivú termálnu vodu či prechádzky v kúpeľnom parku. Sklené Teplice sú rajom pre turistov. Pozrite si turistické informácie. 

Liečebný pobyt víkend a Relaxačný víkend pre dvoch. Viac informácií o pobytoch.

Áno. V cene pobytu sú zahrnuté 3 až 4 procedúry.

Scroll to Top