Hotely v kúpeľoch Sklené Teplice

Hostia, ktorí sa rozhodnú ubytovať v Sklených Tepliciach, si môžu vybrať medzi rôznymi kategóriami ubytovania, od bunkového až po luxusné apartmány. Dôkazom toho, že ubytovanie v kúpeľných hoteloch stojí za to, je množstvo slávnych osobností, ktorí sa každoročne do kúpeľov vracajú. Napríklad slovenská olympionička Katka Berešová, ktorá navštevuje kúpele pravidelne za účelom regenerácie a relaxu. V kúpeľoch boli ubytovaní aj významní politici, speváci, herci, veľvyslanci a dokonca aj členovia kráľovskej rodiny Khalifa z Bahrajnu. Medzi hostí sa môžete zaradiť aj vy. 

Kúpeľný dom Mateja Bela

Zrenovovaný dvojposchodový Kúpeľný dom Mateja Bela sa nachádza v tichom prostredí kúpeľného parku. Kúpeľný dom Mateja Bela poskytuje len ubytovanie. Hostia dochádzajú na stravu do kúpeľného domu Alžbeta a na procedúry do ostatných kúpeľných domov. Aj napriek tomu sa vďaka nedávnej rekonštrukcii pravidelne stáva domovom pre množstvo hostí zo Slovenska i zo zahraničia. Kapacita hotela je 43 lôžok v izbách s balkónom i bez balkóna i v moderne a štýlovo zariadených apartmánoch.

Kúpeľný dom Goethe

Novozrekonštruovaný kúpeľný dom Goethe sa nachádza v blízkosti kúpeľného parku. Ponúka štýlové izby a interiér, ktorý dýcha históriou. Priamo v kúpeľnom dome sa nachádza sedavý termálny bazén a podávajú sa tu vodoliečebné procedúry a originálne thajské masáže. Hostia si môžu oddýchnuť aj pri dobrej káve v historickej kaviarni Kursalón. Kapacita kúpeľného domu je 46 lôžok. K dispozícii je aj priestranný apartmán v barokovom štýle.

Kúpeľný dom Alžbeta

Novozrekonštruovaný kúpeľný dom Alžbeta leží v centre kúpeľov Sklené Teplice. Moderná vstupná hala a jedáleň ponúka kúpeľným hosťom príjemné prostredie pre relax. V hoteli sa nachádza aj zasadacia miestnosť s kapacitou približne 20 osôb, vhodná na diskusie, debaty a priateľské stretnutia. Kapacita kúpeľného domu je 70 lôžok. Izby sú maximálne dvojlôžkové. Možné je aj ubytovanie v apartmáne. Všetky izby v hoteli sú však bez balkóna.

Kúpeľný dom Relax Thermal

Kúpeľný dom Relax Thermal ponúka klientom všetko pod jednou strechou. V kúpeľnom dome sa na prízemí nachádza zrekonštruovaná jedáleň a vonkajší aj vnútorný bazén s liečivou termálnou vodou. Priamo v jeho priestoroch sa podávajú procedúry, napríklad vodoliečba, ozonoterapia a rôzne druhy masáží. Taktiež je k dispozícii wellness saunový svet v antickom štýle. Kapacita hotela je 62 lôžok. Kúpeľný dom je bezbariérový.

Hostia si môžu vybrať medzi rôznymi kategóriami ubytovania, od bunkového až po luxusné apartmány.  

K obľúbeným hotelom patrí KD Goethe a KD Relax Thermal.

Detský kútik sa nachádza v KD Alžbeta a v KD Mateja Bela.

V KD Goethe je sedavý termálny bazén, v KD Márie Terézie je oddychový termálny bazén, rozdelený na dve časti a v KD Relax Thermal sa nachádza vonkajší aj vnútorný bazén.

Scroll to Top