Kúpeľný dom Alžbeta

Novozrekonštruovaný kúpeľný dom Alžbeta leží v centre kúpeľov Sklené Teplice. Moderná vstupná hala ponúka kúpeľným hosťom príjemné prostredie. Rovnako ako jedáleň. Izby sú jednoduché, avšak účelne zariadené. Hotel ponúka veľmi zaujímavý pomer kvality služieb a ceny. Posúďte sami. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľné minimum pln od 54 € od 3 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 57 € od 7 nocí Viac info
Post Covid pln od 339 € 5 nocí Viac info
Seniorský pobyt pln od 339 € 5 nocí Viac info
Víkendový pobyt pln od 128 € 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Dvojposchodový Kúpeľný dom Alžbeta s výťahom ponúka pekné jednolôžkové a dvojlôžkové izby, avšak bez balkóna. Ubytovanie je možné aj v apartmáne. Kapacitu má hotel 70 lôžok.

Izby sú štandardne vybavené sprchou, sociálnym zariadením, telefónom, chladničkou i televíziou. Klienti majú na izbách k dispozícii aj trezory, je však potrebné, aby si klienti kľúče vypýtali pri príchode na recepcii. Izby sú nefajčiarske.

Štandardné vybavenie: rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, trezor, kúpeľňa

Izby Štandard sú k dispozícii ako jednolôžkové a dvojlôžkové. Okrem štandardného vybavenia je v nich sociálne zariadenie a sprchovací kút. Zariadené sú jednoducho a vkusne.

izba-standard-alzbeta

Hotel ponúka hosťom ubytovanie aj v apartmáne. Okrem štandardného vybavenia tu je pre dvoch hostí k dispozícii sociálne zariadenie, v kúpeľni vaňa, kuchynka, spálňa a obývacia miestnosť. Jasné farby stien v kontraste s bielo-zlatým nábytkom pôsobia príjemne. Obývacia izba je priestranná a útulná zároveň. Zariadená je funkčne a štýlovo. Kuchynka ponúka všetko potrebné.

alzbeta-apartman

Izba Komfort je tak isto vhodná pre jednu alebo dve osoby. Na izbe sa nachádza vlastné sociálne zariadenie. Štandardné vybavenie izby je samozrejmosťou.

komfort-alzbeta

Obzvlášť pre kúpeľných hostí je výhodné ubytovanie v bunke. K dispozícii je tu samostatné sociálne zariadenie a sprchovací kút. Inak bunka ponúka všetko, čo hostia k ubytovaniu a pohodliu potrebujú: rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladničku i trezor.

Vybavenie a služby

V cene pobytu je zahrnuté už aj parkovanie. Autá sa parkujú na nestráženom parkovisku, zabezpečené je však kamerovým systémom. 

V Kúpeľnom dome Alžbeta sa nachádza aj malá spoločenská miestnosť, ktorú klienti môžu využívať na spoločné posedenia. Kapacita je približne 20 osôb.

Stravovanie

Na prízemí kúpeľného domu sa nachádza centrálna jedáleň, do ktorej dochádzajú na stravu aj klienti z kúpeľných domov Goethe, Mária Terézia a Mateja Bela.  

Kúpeľný dom Alžbeta má vlastnú jedáleň. Klienti sa stravujú formou plnej penzie alebo polpenzie. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov pre klientov samoplatcov, pre pacientov sú servírované. Obedy a večere si môžu klienti vybrať až z 5 druhov jedál. 

Kontakt

Kúpeľný dom Alžbeta

Liečebné termálne kúpele, a.s.
966 03 Sklené Teplice 100

Časté otázky

KD Alžbeta, 96603 Sklené Teplice.

Pozrieť polohu hotela na mape.

Hotel nemá vlastnú recepciu.

KD ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové izby, jeden apartmán a možné je aj ubytovanie v dvojlôžkovej bunke.

KD Alžbeta ponúka ubytovanie, stravovanie a nachádza sa tu aj malá spoločenská miestnosť.

Kapacita KD je 70 lôžok.

KD Alžbeta je takmer v centre kúpeľov. Prečítajte si o kúpeľoch viac tu.

Nie. Sklené Teplice však ponúkajú množstvo kúpeľných procedúr. Pozrite si ich aktuálnu ponuku i cenník.

Parkovanie áut je možné v blízkosti hotela na nestráženom parkovisku, zabezpečené je však kamerovým systémom.

Nie.

Scroll to Top