Kúpeľný dom Goethe

Kúpeľný dom Goethe s kapacitou 46 lôžok  je centrom kúpeľov Sklené Teplice a aj napriek novodobej rekonštrukcii stále z neho cítiť slávnu históriu kúpeľov. Nachádza sa v blízkosti kúpeľného parku v príjemnom prostredí. Pod jeho strechou sú k dispozícii viaceré liečebné procedúry a celý komplex ponúka pohodlné a komfortné ubytovanie. Presvedčte sa sami.

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľné minimum pln od 239 € 3 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 70 € od 7 nocí Viac info
Pobyt proti bolesti chrbtice pln od 489 € 5 nocí Viac info
Post Covid pln od 399 € 5 nocí Viac info
Predĺžený víkendový pobyt pln od 299 € 3 nocí Viac info
Seniorský pobyt pln od 399 € 5 nocí Viac info
Víkendový pobyt pln od 199 € 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Kúpeľný dom Goethe ponúka jednolôžkové a dvojlôžkové izby, izbu Komfort a nový apartmán v barokovom štýle. Dokonca aj jednoduché bunky pre hostí poskytujú ubytovanie vysokého komfortu. Izby však nemajú balkón, no objekt je vybavený výťahom, čo zvyšuje pohodlie všetkých ubytovaných hostí. Izby sú nefajčiarske, štandardne vybavené sprchou, WC, TV, telefónom a chladničkou. K dispozícii majú klienti aj trezory.

Štandardné vybavenie izieb:

Štandardné vybavenie izeb:  telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, trezor, kúpeľňa, wifi, župany na izbe

Okrem štandardného vybavenia je pre hostí k dispozícii sociálne zariadenie a sprchovací kút. Zariadenie izby je jednoduché, ale príjemné. Hosťom spríjemnia chvíle kvety vo váze a dobrý dojem na prvý pohľad urobia masívne drevené trámy. 

jednolozkova-izba-goethe

Okrem štandardného vybavenia je pre hostí k dispozícii sociálne zariadenie a sprchovací kút. Štandardná izba je vhodná aj pre páry, keďže je k dispozícii aj s dvoma lôžkami. Romantickú atmosféru vyzdvihnú naaranžované uteráky, jemné tlmené svetlo a posteľ v barokovom štýle so zaujímavým čelom. 

dvojlozkova-izba-goethe

Nový apartmán zariadený v barokovom štýle okrem štandardného vybavenia ponúka sociálne zariadenie, sprchovací kút, vaňu a okrem spálne aj oddelenú obývaciu miestnosť s príjemným čalúneným sedením. Apartmán má 2 lôžka a je vynikajúcim miestom na strávenie predĺženého víkendu vo dvojici. 

Izba komfort má 2 lôžka a okrem štandardného vybavenia ešte sprchovací kút a sociálne zariadenie. Je zariadená barokovým nábytkom. Izba má spálňovú a obývaciu vkusne zariadenú časť, ktorej nábytok, zariadenie i dekorácie na stenách dýchajú históriou. 

Vybavenie a služby

Priamo v kúpeľnom dome Goethe sa nachádza sedavý bazén s termálnou vodou, ktorý môžu využívať výlučne ubytovaní klienti. Priamo v hoteli je možné absolvovať originálne Thajské masáže, ale aj mnohé iné procedúry, napríklad inhalačné terapie, rôzne druhy kúpeľov, zábaly a mnohé ďalšie.

Súčasťou Kúpeľného domu Goethe  je aj historická kaviareň Kursalón, kde sa nachádza aj centrálna recepcia. Kaviareň Kursalón ponúka každodenné príjemné posedenie či tanečné zábavy počas víkendových večerov. 

Parkovanie pre hostí je zahrnuté v cene pobytu. Auto je možné zaparkovať priamo pri hoteli. Parkovisko je navyše zabezpečené kamerovým systémom.

Stravovanie

Na stravu klienti dochádzajú do neďalekého Kúpeľného domu Alžbeta, ktorý je vzdialený približne 150 metrov. Centrálna jedáleň sa nachádza na prízemí kúpeľného domu. Dochádzajú do nej klienti aj z ostatných kúpeľných domov, okrem Relax Thermal, ktorý ponúka klientom všetko pod jednou strechou. Tých 150 metrov sa však oplatí prejsť, pretože sú tu podávané skvelé domáce jedlá, ktoré sú zároveň samé o sebe gurmánskym zážitkom. 

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov pre klientov samoplatcov. Pre pacientov poisťovní sú z dôvodu diétneho stravovania zvyčajne servírované, rovnako ako aj obedy a večere. Hostia si môžu vybrať až z 5 druhov jedál a v prípade, že majú záujem o raňajky podávané formou švédskych stolov alebo o šalátový bufet, môžu túto možnosť využiť za poplatok. Stačí požiadavku oznámiť na recepcii.

Kontakt

Kúpeľný dom Goethe

Liečebné termálne kúpele, a.s.
966 03 Sklené Teplice 100

Časté otázky

Adresa: KD Goethe , 966 03 Sklené Teplice

GPS súradnice: 48.528103, 18.863657

Pozrieť polohu hotela na mape.

Áno, KD Goethe má vlastnú recepciu, ktorá sa nachádza v kaviarni Kursalón. 

KD ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové a komfort izby, rovnako aj nový apartmán zariadený v barokovom štýle.

Priamo v kúpeľnom dome sa nachádza sedavý termálny bazén s termálnou vodou, ktorý môžu využívať výlučne klienti ubytovaní v KD Goethe, historická kaviareň Kursalón, centrálna recepcia, prijímacia kancelária a podávajú sa tu vodoliečebné procedúry a originálne thajské masáže. Ponuku všetkých kúpeľných procedúr nájdete tu. 

Kapacita hotela je 46 lôžok.

KD Goethe je centrom kúpeľov.

V KD sa nachádza sedavý termálny bazén s termálnou vodou. 

Parkovanie je priamo pri budove KD Goethe

Nie.

Scroll to Top